Patio Hostel
sk
Patio Hostel
  • Patio Hostel
  • Patio Hostel
장영웅
2020-01-30
"좋은 기억 있음. 자전거 빌릴 수 있어서 재밌게 여행했음."
dk daniel
2020-01-30
"Preisleistung Ok. Personal sehr nett. Die Zimmer sind sehr groß und gut aufgeteilt (Familien Suite) Standort ist direkt in der Stadt alles zu Fus leicht erreichbar."
Alex Bohdan
2020-01-30
"Хороший хостел за свои деньги. Номера чистые и опрятные. Персонал приветливый. На всех этажах хороший интернет. Посетителям нужно учитывать что берут наличностью депозит за ключ в размере 10€ ."
Hristo Vladimirov
2020-01-29
"Price-quality is good, great location near the historical center, good service overall, well maintained."
Bianca Marques
2020-01-29
"The staff is quite friendly, the hostel was clean and I had a nice time there! Anna, one of the people who work there, is really sweet and made everybody at the bar have some fun. :)"
Felipe Guzman
2020-01-27
"Muy buen hostal. Está muy bien ubicado, por lo que puedes llegar caminando a casi cualquier punto de interés. Con lavandería, cocina y bar"
Fruzsina Vadaszi
2020-01-24
"I highly recommand this place. It has everything you need. Kind receptionists."
Julián Lukáčik
2020-01-22
"Svojou cenou a kvalitou je to to najlepšie čo môžte v centre Bratislavy nájsť"
Nicolas Schnaiker
2020-01-21
"Gutes Hostel. Nicht allzu extravagante sehr schlicht in einem Hinterhof. Mit einem internen Außenbereich und integrierter Hostel Bar. Für 2-3 Tage aber mega ausreichend. Den Preis von 7-10€ für ein 4-6 Zimmer sollte man noch positiv Hervorheben."
May D.
2020-01-19
"El mejor hostel de Bratislava. Cerca del centro, barato y cubre todas las necesidades. Cocina grande, lavandería e incluso un bar dentro!"
anu somisetty
2020-01-19
"Affordable and very good hospitality. Clean and tidy. Locker facility for luggage in the rooms is also available. Alcoholic and non-alcoholic drinks are served for free during hostel party. We played games like chess, table football etc. too"
Paco Reyes
2020-01-19
"Hostel muy bien ubicado, muy limpio, tiene lavadoras, secadoras y tendederos lo cual le da un +, tiene bar en la planta de abajo que abre de 17 a 00 y esta muy bien para relacionarse con la gente del hostel. Nuestra experiencia fue buena!"
Ibrahim Yousef
2020-01-16
"It's better than expected, definitely recommend it"
Abubakar Hameed
2020-01-15
"It was nice and clean place to stay. They even offered a welcome drink to all guests. They also had common area to play diffrent games."
Magdi Potros
2020-01-13
"Good location near city center, nice kitchen, free PC to use, free washing machine, pub downstairs, good vipes, I recommend it!"
Hannah Newberry
2020-01-10
"For the price this Hostel is brilliant! The volunteers (staff) are all friendly and willing to help. The bar is cheap and a great way to meet people, if you join in with the games you get a free pint! The beds are comfy, everywhere is clean, well equipped kitchen and washroom. I would stay here again."
Marián Ambrozy
2020-01-10
"ubytovňa je skromnejšia, záchody aj sprchy na chodbe, ceny by mohli byť o niečo nižšie. Oceňujem jeden drink na účet podniku pre hostí."
Elena Mas forteza
2020-01-09
"Hostal perfecto en la preciosa ciudad de bratislava."
Pavol Polacek
2020-01-08
"Skvelé miesto, príjemná recepčná, čisté izby, teplá voda, uteráky,fungujúci výťah, bezproblémové parkovanie. Ako keby ste neboli v blave, tá je a keď výjdeš z podjazdu. Super odporúčam."
Lili Leschi
2020-01-08
"Such a great stay at patio hostel! The rooms are nice, everything is clean. The staff were extremely friendly and welcoming. Luan and Clara were the most amazing staff! Those two really changed the atmosphere of the hostel and made for some great memories. Would love to come back again!"
Acqua5099
2020-01-07
"Ottimo ostello, zona centrale figo il bar e la Common room. L-1 amazing worker there too"
nikola mihinjač
2020-01-07
"We came in the hostel for this duration and hostel staff was good and polite. Also sarthak rajora created the good vibes to makes us comfortable and welcomed Also shout out to the bartender Kristina for making us laugh and having a blast with her!! Cheers Patio!!"
Megan Moore
2020-01-06
"Luan and Clara were great. They really took care of us during our stay and went above and beyond. They even made sure we had somewhere local and fun to go after the bar was closed and showed us around. Super sweet. Affordable hostel too and a great place to meet a bunch of people."
theo mergez
2020-01-04
"Amazing hostel, vert nice, clean, friendly reception and well located. Pub downstairs with events, washing machines lot of facilities and amazing atmosphere. I can only recommend, thank you for the good time"
Fabian Blanco
2020-01-03
"I loved it! This hostel is alive, there's a magical vibe. They offer everything you need, even free self service laundry. The bar is amazing! The guy Thierry did a great job at hosting the drinking games. 1000% recommended. The had a great time. I'm looking forward to go back."
Rocio R.
2019-12-18
"Un hostel completo, económico y bien ubicado. Lo recomiendo"
Zuzana Kuljovská
2019-12-16
"Výborná cena a výkon."
Fernando Merino
2019-12-13
"Bien situado, al lado del centro, tranquilo. Literas bien y baño muy bien."
Штонда Олексій
2019-12-13
"Велика , простора кімната. Чисто. Привітливий і вічливий персонал."
Ludovica Morricone
2019-12-10
"Great hostel, nice people, rooms clean. I recommend. Good position. Great prices."
2019-05-24
Najstarší hotel na svete má viac ako 1300 rokov

Pri cestách po Európe sú hostely osvedčeným výberom ubytovania pre cestovateľov s obmedzeným rozpočtom. Nielenže izby v štýle internátu vám umožnia cestovať lacnejšie, ale vo všeobecnosti sa hostely nachádzajú aj v strategických častiach mesta, majú personál, ktorý vám môže poskytnúť tipy pri objavovaní miestneho prostredia alebo vám umožnia sa spojiť s ostatnými cestujúcimi z okolia. Vybrali sme pre vás tri hostely, ktoré nás zaujali túto jar najviac.

Japonsko je krajinou s veľmi dlhou históriou, ktorá siaha až do siedmeho storočia pred naším letopočtom. Kultúra tejto nádhernej krajiny je ideálnou kombináciou inovácie a tradície, a preto niet divu, že sa tam nachádza aj najstarší hotel na svete - podľa Guinessovej knihy rekordov - Hoshi Ryokan v oblasti Awazu Onsen v Komatsu. Tisícročné ubytovanie prevádzkuje už po 46 generácií stále rovnaká rodina. Zoznámte sa.

Hotel bol otvorený v roku 718. Založil ho Garym Hoshi, učeník budhistického majstra Taichi Daishiho. Traduje sa, že učiteľa navštívil boh Hakusan, ktorý ukázal, že dedina Awazu, ktorá sa nachádza na úpätí hory, je obklopená mnohými druhmi lagún, ktorých vody majú liečivé vlastnosti. Daishi nariadil Hoshimu vybudovať kúpele pomocou horúcich prameňov a odvtedy začala rodina hotel prevádzkovať.

Rodina Hoshi je hrdá na to, že už po 46 generácií spravuje hotel ona a každá z nich dokázala hotelu zachovať jeho tvár a pritom aj niečo vylepšiť. Cieľom bolo vždy udržiavať harmonickú rovnováhu s prírodou s osobitným dôrazom na vodu a ročné obdobie.

Hotel má štyri budovy a každá budova je zdobená charakteristickými prvkami jari, leta, jesene alebo zimy.

Izby majú pôvodné podlahy, japonské lôžkoviny, veľké okná s výhľadom na krásnu vegetáciu a kúpeľňu s vaňou. V každej izbe je vždy k dispozícii pravý zelený čaj. Nechýba ani záhrada pokrytá machom s jemnými starými stromami a kvetmi. Navyše mení farby. V každom ročnom období ponúka iný výhľad. Hostia z hotela odchádzajú vždy spokojní a radi sa vracajú.

Keď si vyberáme čo i len lacné ubytovanie v Bratislave na Slovensku, zakaždým zvažujeme zahrnuté služby.

Ani tento hotel sa za ne nemusí hanbiť. Hostia si môžu objednať masáže, vychutnať si saunu, spievať karaoke alebo sa dokonca zúčastniť aj na typickom čajovom obrade. V jedálni sa podávajú raňajky a tradičné večere (ľahké občerstvenie). K dispozícii je aj keramická galéria a krčma v japonskom štýle. Cena za noc sa líši podľa vybavenia izby od 100 eur (najlacnejšie) do 1100 eur za izbu (Enmeikaku).

Ryokan má ešte špeciálne krídlo s názvom Enmeikaku. Tento VIP salónik, ktorý sa nachádza v samom srdci záhrady, je vlastne malý dom v štýle paláca Goten postavený z cyprusov od elitných stolárov. Ide o veľmi zvláštne miesto, ktoré hostí členov cisárskej rodiny Japonska rovnako ako osobnosti priemyslu a kultúry.

Tento článok vám ponúka Patio Hostel Bratislava.

REZERVUJ
NA NAŠEJ STRÁNKE NAJLACNEJŠIA CENA
Žiadna provízia
Žiadne skryté poplatky
VYSOKÁ ÚROVEŇ BEZPEČNOSTI
Bezplatné zrušenie
Bezpečná platba
NENECHAJTE SA PREDBEHNÚŤ
Našu ponuku si práve prehliada
10 hostí