Patio Hostel
sk
Patio Hostel
  • Patio Hostel
  • Patio Hostel
  • Patio Hostel
장영웅
2020-01-30
"좋은 기억 있음. 자전거 빌릴 수 있어서 재밌게 여행했음."
dk daniel
2020-01-30
"Preisleistung Ok. Personal sehr nett. Die Zimmer sind sehr groß und gut aufgeteilt (Familien Suite) Standort ist direkt in der Stadt alles zu Fus leicht erreichbar."
Alex Bohdan
2020-01-30
"Хороший хостел за свои деньги. Номера чистые и опрятные. Персонал приветливый. На всех этажах хороший интернет. Посетителям нужно учитывать что берут наличностью депозит за ключ в размере 10€ ."
Hristo Vladimirov
2020-01-29
"Price-quality is good, great location near the historical center, good service overall, well maintained."
Bianca Marques
2020-01-29
"The staff is quite friendly, the hostel was clean and I had a nice time there! Anna, one of the people who work there, is really sweet and made everybody at the bar have some fun. :)"
Felipe Guzman
2020-01-27
"Muy buen hostal. Está muy bien ubicado, por lo que puedes llegar caminando a casi cualquier punto de interés. Con lavandería, cocina y bar"
Fruzsina Vadaszi
2020-01-24
"I highly recommand this place. It has everything you need. Kind receptionists."
Julián Lukáčik
2020-01-22
"Svojou cenou a kvalitou je to to najlepšie čo môžte v centre Bratislavy nájsť"
Nicolas Schnaiker
2020-01-21
"Gutes Hostel. Nicht allzu extravagante sehr schlicht in einem Hinterhof. Mit einem internen Außenbereich und integrierter Hostel Bar. Für 2-3 Tage aber mega ausreichend. Den Preis von 7-10€ für ein 4-6 Zimmer sollte man noch positiv Hervorheben."
May D.
2020-01-19
"El mejor hostel de Bratislava. Cerca del centro, barato y cubre todas las necesidades. Cocina grande, lavandería e incluso un bar dentro!"
anu somisetty
2020-01-19
"Affordable and very good hospitality. Clean and tidy. Locker facility for luggage in the rooms is also available. Alcoholic and non-alcoholic drinks are served for free during hostel party. We played games like chess, table football etc. too"
Paco Reyes
2020-01-19
"Hostel muy bien ubicado, muy limpio, tiene lavadoras, secadoras y tendederos lo cual le da un +, tiene bar en la planta de abajo que abre de 17 a 00 y esta muy bien para relacionarse con la gente del hostel. Nuestra experiencia fue buena!"
Ibrahim Yousef
2020-01-16
"It's better than expected, definitely recommend it"
Abubakar Hameed
2020-01-15
"It was nice and clean place to stay. They even offered a welcome drink to all guests. They also had common area to play diffrent games."
Magdi Potros
2020-01-13
"Good location near city center, nice kitchen, free PC to use, free washing machine, pub downstairs, good vipes, I recommend it!"
Hannah Newberry
2020-01-10
"For the price this Hostel is brilliant! The volunteers (staff) are all friendly and willing to help. The bar is cheap and a great way to meet people, if you join in with the games you get a free pint! The beds are comfy, everywhere is clean, well equipped kitchen and washroom. I would stay here again."
Marián Ambrozy
2020-01-10
"ubytovňa je skromnejšia, záchody aj sprchy na chodbe, ceny by mohli byť o niečo nižšie. Oceňujem jeden drink na účet podniku pre hostí."
Elena Mas forteza
2020-01-09
"Hostal perfecto en la preciosa ciudad de bratislava."
Pavol Polacek
2020-01-08
"Skvelé miesto, príjemná recepčná, čisté izby, teplá voda, uteráky,fungujúci výťah, bezproblémové parkovanie. Ako keby ste neboli v blave, tá je a keď výjdeš z podjazdu. Super odporúčam."
Lili Leschi
2020-01-08
"Such a great stay at patio hostel! The rooms are nice, everything is clean. The staff were extremely friendly and welcoming. Luan and Clara were the most amazing staff! Those two really changed the atmosphere of the hostel and made for some great memories. Would love to come back again!"
Acqua5099
2020-01-07
"Ottimo ostello, zona centrale figo il bar e la Common room. L-1 amazing worker there too"
nikola mihinjač
2020-01-07
"We came in the hostel for this duration and hostel staff was good and polite. Also sarthak rajora created the good vibes to makes us comfortable and welcomed Also shout out to the bartender Kristina for making us laugh and having a blast with her!! Cheers Patio!!"
Megan Moore
2020-01-06
"Luan and Clara were great. They really took care of us during our stay and went above and beyond. They even made sure we had somewhere local and fun to go after the bar was closed and showed us around. Super sweet. Affordable hostel too and a great place to meet a bunch of people."
theo mergez
2020-01-04
"Amazing hostel, vert nice, clean, friendly reception and well located. Pub downstairs with events, washing machines lot of facilities and amazing atmosphere. I can only recommend, thank you for the good time"
Fabian Blanco
2020-01-03
"I loved it! This hostel is alive, there's a magical vibe. They offer everything you need, even free self service laundry. The bar is amazing! The guy Thierry did a great job at hosting the drinking games. 1000% recommended. The had a great time. I'm looking forward to go back."
Rocio R.
2019-12-18
"Un hostel completo, económico y bien ubicado. Lo recomiendo"
Zuzana Kuljovská
2019-12-16
"Výborná cena a výkon."
Fernando Merino
2019-12-13
"Bien situado, al lado del centro, tranquilo. Literas bien y baño muy bien."
Штонда Олексій
2019-12-13
"Велика , простора кімната. Чисто. Привітливий і вічливий персонал."
Ludovica Morricone
2019-12-10
"Great hostel, nice people, rooms clean. I recommend. Good position. Great prices."
2019-04-18
Výlety v okolí Bratislavy

Bratislava patrí medzi najnavštevovanejšie mestá na Slovensku a každý deň máme možnosť stretávať obrovské množstvo turistov, ktorí si prehliadajú jednotlivé pamiatky a miesta v našom hlavnom meste.

V Bratislave je obrovské množstvo pamiatok a miest, ktoré stoja za pozretie. Či už je to Bratislavský hrad, Modrý kostolík, vyhliadková veža UFO, Kamzík, Slavín, Primaciálny palác, galéria Nedbalka, stará budova Slovenského národného divadla, Michalská brána a podobne. To je len niekoľko z hlavných a najnavštevovanejších miest v Bratislave, okrem nich však v meste nájdete oveľa viac pamiatok, ktoré si každý turista rád pozrie.

Ak zatúžite v Bratislave po prírode, sú miesta, ktoré vám tento cieľ naplnia. Či už sú to okrajové časti Bratislavy alebo jej blízke okolie, v ponuke je hneď niekoľko zážitkových miest.

Ešte v rámci Bratislavy a jej okrajových mestských častí patrí medzi takéto miesta ZOO. Je to miesto vhodné či už pre páry, alebo pre rodiny s deťmi. Nachádza sa v Mlynskej doline a máte tam možnosť vidieť rôzne druhy exotických zvierat na jednom mieste. Okrem toho je tam aj DinoPark s 3D kinom, ktoré dokáže zatraktívniť zážitok všetkým vekovým kategóriám.

V ZOO sa nachádza približne 150 druhov zvierat, pavilón primátov, šeliem, teráriá so surikatami a tropickými opičkami a výbehy s najväčšími zvieratami našej planéty.

Na okraji mesta, pri hraniciach s Rakúskom, sa nachádza pamiatka, ktorá patrí medzi najvýznamnejšie pamätníky slovenskej minulosti. Ide o Hrad Devín, ktorý bol známy už Keltom a Rimanom a zároveň bol dôležitým strategickým miestom.

V severnej časti Bratislavy sa pod televíznou vežou Kamzík nachádza bobová dráha, ktorá je vhodná pre rodiny s deťmi, letné tábory, pre nadšencov adrenalínu alebo pre každého, kto hľadá zábavu a odreagovanie.

Vďaka Dunaju si môžete v Bratislave užiť aj vyhliadkovú plavbu po Dunaji či už k hradu Devín, alebo na opačný smer, do Čunova, kde máte možnosť navštíviť aj galériu moderného umenia Danubiana.

Okolie Bratislavy ponúka minimálne rovnaké zážitkové miesta. Tí, ktorí hľadajú adrenalín, môžu vyskúšať splavovanie Malého Dunaja, jazdu na motokárach alebo lanové centrum na Kolibe. Na hrade Červený kameň si na svoje prídu milovníci histórie a tí, ktorí hľadajú oddych a relax, môžu navštíviť Slnečné jazerá alebo Aquapark v Senci.

Stačí už len doladiť ubytovanie v Bratislave, pričom máte možnosť zabezpečiť si aj lacné ubytovanie v Bratislave a tým ušetriť na ďalšie atrakcie a zaujímavé miesta. Túto možnosť vám poskytne hostel Bratislava, ktorý vyhľadávajú najmä turisti, ktorí prichádzajú spoznávať naše hlavné mesto.

REZERVUJ
NA NAŠEJ STRÁNKE NAJLACNEJŠIA CENA
Žiadna provízia
Žiadne skryté poplatky
VYSOKÁ ÚROVEŇ BEZPEČNOSTI
Bezplatné zrušenie
Bezpečná platba
NENECHAJTE SA PREDBEHNÚŤ
Našu ponuku si práve prehliada
10 hostí