Patio Hostel
sk
Patio Hostel
  • Patio Hostel
  • Patio Hostel
  • Patio Hostel
  • Patio Hostel
  • Patio Hostel
장영웅
"좋은 기억 있음. 자전거 빌릴 수 있어서 재밌게 여행했음."
dk daniel
"Preisleistung Ok. Personal sehr nett. Die Zimmer sind sehr groß und gut aufgeteilt (Familien Suite) Standort ist direkt in der Stadt alles zu Fus leicht erreichbar."
Alex Bohdan
"Хороший хостел за свои деньги. Номера чистые и опрятные. Персонал приветливый. На всех этажах хороший интернет. Посетителям нужно учитывать что берут наличностью депозит за ключ в размере 10€ ."
Hristo Vladimirov
"Price-quality is good, great location near the historical center, good service overall, well maintained."
Bianca Marques
"The staff is quite friendly, the hostel was clean and I had a nice time there! Anna, one of the people who work there, is really sweet and made everybody at the bar have some fun. :)"
Felipe Guzman
"Muy buen hostal. Está muy bien ubicado, por lo que puedes llegar caminando a casi cualquier punto de interés. Con lavandería, cocina y bar"
Fruzsina Vadaszi
"I highly recommand this place. It has everything you need. Kind receptionists."
Julián Lukáčik
"Svojou cenou a kvalitou je to to najlepšie čo môžte v centre Bratislavy nájsť"
Nicolas Schnaiker
"Gutes Hostel. Nicht allzu extravagante sehr schlicht in einem Hinterhof. Mit einem internen Außenbereich und integrierter Hostel Bar. Für 2-3 Tage aber mega ausreichend. Den Preis von 7-10€ für ein 4-6 Zimmer sollte man noch positiv Hervorheben."
May D.
"El mejor hostel de Bratislava. Cerca del centro, barato y cubre todas las necesidades. Cocina grande, lavandería e incluso un bar dentro!"
anu somisetty
"Affordable and very good hospitality. Clean and tidy. Locker facility for luggage in the rooms is also available. Alcoholic and non-alcoholic drinks are served for free during hostel party. We played games like chess, table football etc. too"
Paco Reyes
"Hostel muy bien ubicado, muy limpio, tiene lavadoras, secadoras y tendederos lo cual le da un +, tiene bar en la planta de abajo que abre de 17 a 00 y esta muy bien para relacionarse con la gente del hostel. Nuestra experiencia fue buena!"
Ibrahim Yousef
"It's better than expected, definitely recommend it"
Abubakar Hameed
"It was nice and clean place to stay. They even offered a welcome drink to all guests. They also had common area to play diffrent games."
Magdi Potros
"Good location near city center, nice kitchen, free PC to use, free washing machine, pub downstairs, good vipes, I recommend it!"
Hannah Newberry
"For the price this Hostel is brilliant! The volunteers (staff) are all friendly and willing to help. The bar is cheap and a great way to meet people, if you join in with the games you get a free pint! The beds are comfy, everywhere is clean, well equipped kitchen and washroom. I would stay here again."
Marián Ambrozy
"ubytovňa je skromnejšia, záchody aj sprchy na chodbe, ceny by mohli byť o niečo nižšie. Oceňujem jeden drink na účet podniku pre hostí."
Elena Mas forteza
"Hostal perfecto en la preciosa ciudad de bratislava."
Pavol Polacek
"Skvelé miesto, príjemná recepčná, čisté izby, teplá voda, uteráky,fungujúci výťah, bezproblémové parkovanie. Ako keby ste neboli v blave, tá je a keď výjdeš z podjazdu. Super odporúčam."
Lili Leschi
"Such a great stay at patio hostel! The rooms are nice, everything is clean. The staff were extremely friendly and welcoming. Luan and Clara were the most amazing staff! Those two really changed the atmosphere of the hostel and made for some great memories. Would love to come back again!"
Acqua5099
"Ottimo ostello, zona centrale figo il bar e la Common room. L-1 amazing worker there too"
nikola mihinjač
"We came in the hostel for this duration and hostel staff was good and polite. Also sarthak rajora created the good vibes to makes us comfortable and welcomed Also shout out to the bartender Kristina for making us laugh and having a blast with her!! Cheers Patio!!"
Megan Moore
"Luan and Clara were great. They really took care of us during our stay and went above and beyond. They even made sure we had somewhere local and fun to go after the bar was closed and showed us around. Super sweet. Affordable hostel too and a great place to meet a bunch of people."
theo mergez
"Amazing hostel, vert nice, clean, friendly reception and well located. Pub downstairs with events, washing machines lot of facilities and amazing atmosphere. I can only recommend, thank you for the good time"
Fabian Blanco
"I loved it! This hostel is alive, there's a magical vibe. They offer everything you need, even free self service laundry. The bar is amazing! The guy Thierry did a great job at hosting the drinking games. 1000% recommended. The had a great time. I'm looking forward to go back."
Rocio R.
"Un hostel completo, económico y bien ubicado. Lo recomiendo"
Zuzana Kuljovská
"Výborná cena a výkon."
Fernando Merino
"Bien situado, al lado del centro, tranquilo. Literas bien y baño muy bien."
Штонда Олексій
"Велика , простора кімната. Чисто. Привітливий і вічливий персонал."
Ludovica Morricone
"Great hostel, nice people, rooms clean. I recommend. Good position. Great prices."
O HOSTELI
Hostel Patio je jedinečné miesto na mape Bratislavy. Naše zariadenie má vynikajúcu polohu - iba pár minút chôdze nás delí od hlavných turistických atrakcií v Bratislave, ako aj mnohých populárnych a všeobecne uznávaných reštaurácií, klubov a pubov. Sme tiež hrdí na náš výnimočný personál - viacjazyčný, pracujúci 24 hodín denne, 7 dní v týždni, vždy ochotný pomôcť a schopný odporučiť zaujímavé atrakcie a miesta v Bratislave. Naša ponuka obsahuje aj mnoho dopnkových služieb, ako napríklad privátne parkovanie (10 eur na deň), úschovňu batožiny alebo práčovňu zdarma, požičovňu bicyklov, spoločnú kuchyňu s kávou a čajom zdarma, výťah, rýchlu bezdrôtovú sieť wi-fi a mnoho ďalších. Najväčšou hodnotou nášho hostela sú však hostia, ktorí nás navštevujú - prichádzajú z rôznych krajín, sú zvedaví na svet a radi spoznávajú nové miesta a nových ľudí. Robia z Patio Hostel jedinečné miesto, kde môžete počas pobytu v Bratislave nielen prenocovať, ale aj sa zabaviť a nájsť si nových priateľov.

24 hodinová recepcia

Platba kreditnou kartou možná

Internet zadarmo v celom objekte

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Čo je to zdieľaná (dormitory) izba?

Zdieľaná izba je väčšia izba s niekoľkými poschodovými posteľami. V takejto izbe si rezervujete iba jednu (alebo viac) postelí a ostatné postele sú obsadené inými hosťami. Väčšinou ponúkame zmiešané izby tohto typu, čo znamená, že muži aj ženy môžu zostať spolu v jednej miestnosti. Naše zdieľané izby majú buď zdieľanú kúpeľňu (na chodbe pred izbou), alebo vlastnú kúpeľňu (kúpeľňa a wc v izbe).

Potrebuje každý človek pri registrácii cestovný pas alebo občiansky preukaz?

Áno, pre každého hosťa staršieho ako 15 rokov sme povinný vytlačiť registračnú kartu, ktorá musí byť podpísaná dotyčnou osobou.

Čo je mestská daň? Musíme ju platiť?

Je to daň z ubytovania, ktorú ako hostel odvádzame mestu za každý zrealizovaný pobyt. Daň je 3,50 eur na osobu a noc a nie je zahrnutá v cene ubytovania. Študenti do 26 rokov, mládež do 18 rokov, dôchodcovia nad 70 rokov a zdravotne postihnuté osoby sú od platenia tejto dane oslobodení.

Je možné platiť kartou?

Áno, za všetky naše služby a tovar je možné platiť kartou. Zálohu za kľúče je potrebné zaplatiť v hotovosti, pretože vám bude vrátená pri odchode.

Je potrebné, aby každý zaplatil zálohu za kľúč? Je táto záloha vratná?

Záloha za kľúč je 10 eur za jeden kľúč. Ak ste skupina viacerých ľudí, ale potrebujete iba 1 kľúč od izby, záloha je 10 eur. Na požiadanie je možné dostať od izby aj viac kľúčov, avšak za každý kľúč Vás požiadame o zálohu 10 eur. Záloha je po vrátení kľúča pri odchode z hostela vratná v plnej výške. Doklad o zaplatení zálohy je kľúč od vašej izby a túto zálohu je potrebné platiť v hotovosti.

Kedy je potrebné sa odubytovať? Je možné doplatiť si za neskoré odubytovanie sa?

Odubytovať sa je v deň Vášho odchodu nutné do 10:00. Nakoľko potrebujeme upratať všetky izby v čase medzi odchodom a príchodom nových hostí, radi by sme Vás požiadali, aby ste rešpektovali toto pravidlo. Za neskoré odubytovanie si bohužiaľ nie je možné priplatiť. Ak si želáte odchádzať neskôr, odporúčame Vám rezervovať si ďalšiu noc vo svojej izbe.

Môžeme si nechať batožinu v batožinovej miestnosti pred registráciou a po odhlásení?

Áno, môžete, na neobmedzený čas a bezplatne.

Je bezpečné uložiť si cenné predmety v batožinovej miestnosti alebo v skrinkách v izbe?

Nie, nie je. Ak máte nejaké cennosti (hotovosť, šperky, dôležité dokumenty, elektroniku), odporúčame Vám uložiť ich do trezoru na recepcii. Je k dispozícii nepretržite, je obsluhovaný recepčnými a jeho použitie je zdarma.

Je Wi-Fi prístupná v celej budove?

Áno, je. Wi-Fi heslo nájdete na informačnej kartičke, ktorú dostanete pri check-ine. Nájdete ho tiež na informačnej tabuľke vedľa recepcie.

Sú k dispozícii raňajky?

Bohužiaľ nepodávame skutočné raňajky, predávame iba balené raňajkové balíčky (croissant, musli tyčinka, jablko, džús). Raňajkový balíček si môžete kúpiť na recepcii za 2.5 eurá a sú k dispozícii po celý deň.

Je možné si na recepcii kúpiť nejaké občerstvenie?

Áno, občerstvenie, nealkoholické nápoje, pivo a základné hygienické výrobky si môžete kúpiť na našej recepcii nepretržite. Náš bar je momentálne otvorený piatky a soboty od 17:00 do 00:00.

Ako môžem používať práčku? Je táto služba spoplatnená?

Samoobslužná práčovňa je k dispozícii nepretržite bez príplatku. V našej práčovni sú 2 práčky a 2 sušičky, bohužiaľ nie je možné rezervovať si ich na konkrétny čas. Môžete použiť buď vlastný prací prášok, alebo si ho kúpiť na recepcii (1,50 eur na jedno pranie).

Kedy môžem používať kuchyňu?

Kuchyňa sa nachádza na prízemí a je k dispozícii nepretržite. Rešpektujte prosím nočný kľud od 22:00 do 6:00.

Je povolené ubytovanie s domácimi zvieratami?

Nie, bohužiaľ nie je povolené sa ubytovať so zvieratami.

Sú k dispozícii prístelky?

Áno, prístelky sú k dispozícii za 10 eur na noc. Na každú súkromnú izbu je možné použiť 1 prístelku. Ak ste si rezervovali celú zdieľanú izbu, môžete tak isto požiadať o prístelku. V prípade, že je v jednej zdieľanej izbe ubytovaných viac samostatných cestujúcich, prístelky nie sú povolené. Prístelku je potrebné rezervovať vopred, inak Vám nevieme zaručiť, že bude k dispozícii.
REZERVUJ
NA NAŠEJ STRÁNKE NAJLACNEJŠIA CENA
Žiadna provízia
Žiadne skryté poplatky
VYSOKÁ ÚROVEŇ BEZPEČNOSTI
Bezplatné zrušenie
Bezpečná platba
NENECHAJTE SA PREDBEHNÚŤ
Našu ponuku si práve prehliada
4 hostí